Přihlášení

Kniha návštěv

Nejste přihlášeni, vaše zpráva bude anonymní. Přihlašte se nebo zaregistrujte.

Nové! 5. dubna 2011
Články jsou originální z roku 2005, takže jejich úroveň tomu odpovídá :( Revize je určitě cílem, pokud se najde někdo ochotný a schopný je upravit.

Pokud bys měla chuť se do úpravy zapojit, bylo by to super! Napiš do pošty a klidně ti dám přístup k úpravám článku.

Na téma film... Mám pocit že "naprší a uschne" to bohužel hodně vystihuje, a právě proto se ptám jestli má (teď) smysl o filmu něco psát, nebo to nechat až na později. Podle statistik čte stránky relativně dost lidí, takže by bylo fajn tady aspoň stručné shrnutí, jak to s filmem je, mít. Ale zatím mě nenapadlo, co o tom napsat víc, protože pár řádků stylu "film se furt slibuje, ale zatím se nestalo nic" mi přijde na článek málo.

Everybody lies.
Godric
S P R Á V C E
Nové! 2. dubna 2011
Po shlédnutí článku o hlavních postavách jsem byla blízka mdlob. Nehodlám zde nicméně duplikovat témata, proto chci vědět, zda se v bližší době chystá revize.

Co se stane, se stane.
Nadarja
U Ž I V A T E L
Nové! 1. dubna 2011
Michal

Myslím že ve světě AF bude brzy "až bude film" sinonymem pro až naprší a uschne.Slyšel jsem že na Slovensku vyšel atlantic complex.
Nepřihlášený
Nové! 21. března 2011
Nemáte někdo nové informace o filmu? Na starých stránkách něco je, ale to jsou věci kolem roku 2007, tak nevím jestli má cenu to sem kopírovat...

Everybody lies.
Godric
S P R Á V C E
Nové! 6. března 2011
Vítejte na stránkách, doufám že se budou líbit a přinesou třeba i nějaké ty nové informace :)

Toto fórum bude fungovat veřejně jako dřív, nezapomeňte se ale zaregistrovat kliknutím vlevo na registraci, což vám dá mj. i ikonku, profil, přístup do dalších fór atd...

Pokud máte nové informace ze světa Artemise Fowla a chcete je na stránky přidat, můžete po registraci vytvářet vlastní články (které se pak objevují na titulní stránce).

Stránky jsou tu od čtenářů pro čtenáře, takže vítáme každého, kdo se bude chtít zapojit! Stačí po přihlášení mi napsat zprávu do pošty na těchto stránkách.

PS: Napište sem, pokud narazíte na nějaké chyby.

Everybody lies.
Godric
S P R Á V C E
Strana: 1 2 3 4