Přihlášení

Kniha návštěv

Nejste přihlášeni, vaše zpráva bude anonymní. Přihlašte se nebo zaregistrujte.

Nové! 4. ledna 2012
A k filmu: Stále se nemůžou dohodnout jestli to bude CGI nebo liveaction :D http://artemisfowl.fangathering.com/news/eoin-colfer-interview-hmi-tv-show/

don't worry, be nerd
Tinka
U Ž I V A T E L
Nové! 4. ledna 2012
Mimochodem, co říkáte na zprávu o nové knize? http://www.guardian.co.uk/books/2010/jul/26/eoin-colfer-finish-artemis-fowl

don't worry, be nerd
Tinka
U Ž I V A T E L
Nové! 30. října 2011
Ahoj, ano jsem nová a ano, líbí se mi tu! :) Minulý rok jsem zpracovávala ročníkovou práci na téma Artemis Fowl, takže když nic jiného, alespoň bych adminovi ráda touto cestou poděkovala za možnost stažení gnómštiny do PC. :)
Co se filmu týče, já už se na něj klepu ... no strááášně dlouho. A ono pořád nic. Mě by už teď bylo jedno, kdyby filmová Myrta měla dva metry, hlavně kdyby to už BYLO! Ale ono ne, ono furt nic. Tak snad tentokrát už to vyjde.

Annabella, někdo, kdo v Artemise bezmezně věří.
Annabella
U Ž I V A T E L
Nové! 19. června 2011
Pěkný překlad :) No, kdyby to vyšlo bylo by to skvělé, mám pocit, že ještě pár let protahování, a bude nám úplně jedno, kdo tam bude hrát, hlavně aby natočili aspoň něco :D

don't worry, be nerd
Tinka
U Ž I V A T E L
Nové! 22. května 2011
Jasně, za zkoušku nic nedáš :)

Ono toho poslední dobou moc není, ale tak vždycky můžeme něco obšlehnout z www.artemis-fowl.com :D
Nepřihlášený
Nové! 21. května 2011
Tak jsem nakonec přidal like tlačítko, myslel jsem to facebookové :) Dost návštěvníků co přichází jsou na facebooku a pokud "lajknou" semtam článek, dozví se tak o stránkách víc lidí. Což by mohlo nakonec pomoct získat nějaké aktivní i sem. Teda tolik teorie, jaká bude praxe se uvidí.

Jinak možná by nebylo od věci jednou za čas publikovat nějakou novinku (v zásadě to nemusí být nic extra), minimálně si dělám poznámku že v rychlosti přeložím tu krátkou zprávu z irishcentral.com. Taková zpráva je ideální příklad toho co psát; na jakoukoli takovou zajímavost narazíte, neváhejte to sem hodit.

Everybody lies.
Godric
S P R Á V C E
Nové! 12. května 2011
Musím se přidat k chvále na inovaci článků, podařilo se ti to Nadar :) 'Dědic, správce a faktický dohlížitel obchodního impéria rodiny Fowlů.' :D Učitelé češtiny se ve mně vždycky snažili vyvolat dojem, že popis postavy je nudná, otravná činnost s ještě nudnějším výsledkem, ale tys dokázala opak :)

No, mám pocit, že během knih Myrta účes párkrát změnila, takže mě by nevadilo ani kdyby se na ježka neostříhala. Ale dokud je tu ten problém s 'naprší a uschne', je to stejně jedno :D

Jak se rozhodnout s lajkovacím tlačíkem, to je otázka, zvlášť dokud jsou nás tu aktivních takové zástupy :D Ale klidně :D

don't worry, be nerd
Tinka
U Ž I V A T E L
Nové! 12. května 2011
Přidal jsem rss kanál, ať případní zájemci nemusí (nemusím :) ) neustále refrešovat fórum jestli něco nového nepřibylo. Uvažuju taky nad možností dát "like" tlačítko pod články.

Everybody lies.
Godric
S P R Á V C E
Nové! 10. května 2011
Yeah, máme nové postavy! Nadarja se toho ujmula a výsledek mi přijde fakt dobrý - takže velké díky a neváhejte komentovat, zhodnotit. Jsem rád že spolupráce na tvorbě článků začíná fungovat :)

Jinak Saoirse Ronan je super, jen by mě zajímalo jak by byla nadšená z toho stříhat se na ježka kvůli roli :D Ale jako elfka by mě rozhodně přesvědčila.

Formát myslím může znamenat hromadu věcí (2D vs 3D, jiné technologické náležitosti, výpravnost/styl/délku filmu, ...) takže trochu podezírám autory že tak obecně vyznívající slovo zvolili trochu schválně.

Everybody lies.
Godric
S P R Á V C E
Nové! 6. května 2011
Dost mě potěšilo, když jsem zjistila, že teď v pondělí má konečně vyjít Atlantský komplex česky. Samozřejmě jsem ho už přečetla anglicky (nevydržela jsem to čekání :D), ale čeština je čeština. :)
Co se týče filmu, zatím bohužel všude ticho po pěšině, dokonce i na (velmi aktivních) stránkách artemis-fowl.com nic není. http://www.movieinsider.com/m337/artemis-fowl/ -to je z roku 2010, značka "ve vývoji", tedy viz vaše definice :D
http://www.irishcentral.com/ent/Saoirse-Ronan-may-play-elf-in-Artemis-Fowl-movie-120001274.html -za zmínku jistě stojí i tato zpráva z letoška, která minimálně naznačuje, že EC i jeho rejža stále věří v Artemis Fowl: The Movie ;) Mimochodem, tuší někdo, co přesně v tom článku myslí tím 'unsure of the format of the movie'? Překládám si to správně, že jsou si, hm, nejistí ohledně formátu? Tuší někdo co to znamená? Já jsem přišla pouze na dvě možná vysvětlení: Buď neví, jestli to natočit 2D nebo 3D (což by ovšem bylo úplně standardní dilema, kvůli kterému je rozhodně nutné pozastavit veškeré přípravy na natáčení), nebo jim začínají docházet i jen přibližně dobré výmluvy. :D

don't worry, be nerd
Tinka
U Ž I V A T E L
Strana: 1 2 3 4