Přihlášení

Kniha návštěv

Nejste přihlášeni, vaše zpráva bude anonymní. Přihlašte se nebo zaregistrujte.

Nové! 28. prosince 2012
kdy se osmý díl přeloží do češtiny? zkoušela jsem to číst v angličtině, ale pro mě je tam spousta těžkých slov

Jana
U Ž I V A T E L
Nové! 23. prosince 2012
Pokud bude film Artemise Fowla, určitě se na něj půjdu podívat, ale zároveň se na něj moc netěším - filmy mi většinou zničí představy z knih (herci, prostředí nebo prostě jen atmosféra při scéně) - nejméně se těší na to, jak ztvární Artemise Fowla II. a Myrtu, u nich mám vlastní představy o jejich vzhledu.... :/
Nepřihlášený
Nové! 16. října 2012
celkem bude osm knih Artemise: poslední je už vydaná, ale jen v angličtině a potom se chystají komiksy
Nepřihlášený
Nové! 20. září 2012
poslední knihu jsem dočetla včera...a pokud vím, tak další už bohužel nebude :-(....knížka parádní by the way...jen mě mrzí že už to končí...chjo :-)
Nepřihlášený
Nové! 23. srpna 2012
Ahoj jsem tu nový, ale úplně zbožňuju Artemise Fowla. Před týdnem jsem Dočetl posledního Artemise Fowla, ale pořád se mi chce číst další díly. Nevíte jestli budou ještě ňjáké díly (bylo by super kdyby to bylo v češtině)? Předem díky za odpověď.

dragosil
U Ž I V A T E L
Nové! 10. června 2012
Tak já na Pragoffestu nebyla, ale na obdobné téma jsem zpracovávala před dvěma roky svou poloročníkovou školní práci, takže na takové přednášky si stačím sama. :)
A když koukám, jak to tu žije, chci vytknout správci, že nemá aktualizovanou záložku "Knihy" ;) Těšíme se, až nám blbým přeloží AF, co zítra vyjde, do češtiny :)

Annabella, někdo, kdo v Artemise bezmezně věří.
Annabella
U Ž I V A T E L
Nové! 2. června 2012
teším se keď bude film Artemis Fowl :-)

Marko
U Ž I V A T E L
Nové! 11. února 2012
Tak Pragoffest je za námi, byl nakonec někdo na přednášce? Docela by mě zajímalo, jak se Potteráci předvedli.

Na bývalém Pragoconu jsem byl všehovšudy dvakrát, zas tak zapálený fanoušek nejsem, ale jezdím na Odraz a Gamecon, kde i trochu pomáhám s přípravou. Zvažoval jsem, jestli tam nějaké AF-související věci dotáhnout, ale nakonec jsem to vzdal spíš z titulu, že otevřených úkolů je mraky a těžko bych to sám dával. Z druhé strany, nějaké přednášky nebo hry na to téma bych se zúčastnil hned. (Obecně si myslím, že svět, v kterém se Artemis Fowl odehrává je dost nedoceněný v tomto směru a jak pro povídky, tak pro hry je to velice úrodná půda.)

Everybody lies.
Godric
S P R Á V C E
Nové! 8. ledna 2012
Jo, a jestli někdo jedete na Pragoffest (btw, jezdíte tu někdo na cony?), v Potterlinii se vyskytne tahle přednáška: "Artemis Fowl kontra Harry Potter
Jarmila Komancová "Jacomo"
4226 P, N, 1h , Sobota 4.2 12:00h
Proč Artemis Fowl stále zůstává ve stínu Harryho Pottera? Co mají tito dva hrdinové dětské fantasy společného a co je rozděluje? Je vám bližší týraný kouzelník nebo bohatý genius? A proč Artemisovi fanoušci marně čekají na filmové zpracování?"

don't worry, be nerd
Tinka
U Ž I V A T E L
Nové! 8. ledna 2012
Wah, vždycky se zapomenu přihlásit :D

don't worry, be nerd
Tinka
U Ž I V A T E L
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10