Přihlášení

Kniha návštěv

Nejste přihlášeni, vaše zpráva bude anonymní. Přihlašte se nebo zaregistrujte.

Nové! 12. dubna 2016
Some really nice and useful information on this web site, also I conceive the style and design holds superb features. gbcbkaebkgdfkdge
Nepřihlášený
Nové! 26. srpna 2014
Dnes jsem dočetl věčnou šifru, poslední díl co jsem nečetl. Artemis Fowl je skvělý ale neřadil bych ani tak mezi fantasy ale spíš fantasy/sci-fi. Taky bych rád 8. díl a nebo film, snad to vyjde, a bude to brzo.
Nepřihlášený
Nové! 20. srpna 2014
ahoj nevíte kdy vyjde v 8.díl v češtině?nemůžu se dočkat
Nepřihlášený
Nové! 8. ledna 2014
Já mám takový pocit že se filmu nedočkáme ale velice mě to mrzí... Kdybych byla starší řekla bych že jsem na knihách vyrůstala ale já na nich právě teď vyrůstám. Celou sérii čtu potřetí a neustále mě baví a dojímá jako kdyby to bylo poprvé. Film bychom všichni určitě velmi přivítali ale doufejme že to nebude jako s většinou filmů kde i barva vlasů podle knihy nesedí což je snad ta nejmenší prkotina co může tak nehorázně narušit dojem z filmu až to není hezké... !
Nepřihlášený
Nové! 9. prosince 2013
ahoj také jsem tu nová a velmi se těším na film Artemis Fowl i když se bojím že mi to zničí představy. někde jsem četla že Artemisa bude hrát nějaký kluk (nepamatuji si jeho jméno) ale vypadá jako rozmazlené děcko které v sobě nemá kousek úcty a inteligence a že Artemisa Fowla staršího má hrát Alan Rickman (Severus Snape z HP) ale podle mě jsou to jen drby

ale už se nemůžu dočkat ;)
Kopyto
U Ž I V A T E L
Nové! 30. července 2013
konečně film o artemisi fowlovi http://www.lidovky.cz/studio-disney-natoci-vypravny-film-podle-knih-o-artemisi-fowlovi-p9c-/kultura.aspx?c=A130730_104403_ln_kultura_btt
Nepřihlášený
Nové! 14. července 2013
ahoj jasem taky novy a mam nejake dotazy na 3díl nevite gdese da sehnat?

torpedo
U Ž I V A T E L
Nové! 16. května 2013
Dobrý den, nevíte, kde se dají koupit tyto knihy od prvního dílu??? Díky, L. lenka.pavlik@tiscali.cz
Nepřihlášený
Nové! 28. prosince 2012
kdy se osmý díl přeloží do češtiny? zkoušela jsem to číst v angličtině, ale pro mě je tam spousta těžkých slov

Jana
U Ž I V A T E L
Nové! 23. prosince 2012
Pokud bude film Artemise Fowla, určitě se na něj půjdu podívat, ale zároveň se na něj moc netěším - filmy mi většinou zničí představy z knih (herci, prostředí nebo prostě jen atmosféra při scéně) - nejméně se těší na to, jak ztvární Artemise Fowla II. a Myrtu, u nich mám vlastní představy o jejich vzhledu.... :/
Nepřihlášený
Strana: 1 2 3 4