Přihlášení

Kniha návštěv

Nejste přihlášeni, vaše zpráva bude anonymní. Přihlašte se nebo zaregistrujte.

Nové! 11. května 2011
Yeah, máme nové postavy! Nadarja se toho ujmula a výsledek mi přijde fakt dobrý - takže velké díky a neváhejte komentovat, zhodnotit. Jsem rád že spolupráce na tvorbě článků začíná fungovat :)

Jinak Saoirse Ronan je super, jen by mě zajímalo jak by byla nadšená z toho stříhat se na ježka kvůli roli :D Ale jako elfka by mě rozhodně přesvědčila.

Formát myslím může znamenat hromadu věcí (2D vs 3D, jiné technologické náležitosti, výpravnost/styl/délku filmu, ...) takže trochu podezírám autory že tak obecně vyznívající slovo zvolili trochu schválně.

Everybody lies.
Godric
S P R Á V C E
Nové! 7. května 2011
Dost mě potěšilo, když jsem zjistila, že teď v pondělí má konečně vyjít Atlantský komplex česky. Samozřejmě jsem ho už přečetla anglicky (nevydržela jsem to čekání :D), ale čeština je čeština. :)
Co se týče filmu, zatím bohužel všude ticho po pěšině, dokonce i na (velmi aktivních) stránkách artemis-fowl.com nic není. http://www.movieinsider.com/m337/artemis-fowl/ -to je z roku 2010, značka "ve vývoji", tedy viz vaše definice :D
http://www.irishcentral.com/ent/Saoirse-Ronan-may-play-elf-in-Artemis-Fowl-movie-120001274.html -za zmínku jistě stojí i tato zpráva z letoška, která minimálně naznačuje, že EC i jeho rejža stále věří v Artemis Fowl: The Movie ;) Mimochodem, tuší někdo, co přesně v tom článku myslí tím 'unsure of the format of the movie'? Překládám si to správně, že jsou si, hm, nejistí ohledně formátu? Tuší někdo co to znamená? Já jsem přišla pouze na dvě možná vysvětlení: Buď neví, jestli to natočit 2D nebo 3D (což by ovšem bylo úplně standardní dilema, kvůli kterému je rozhodně nutné pozastavit veškeré přípravy na natáčení), nebo jim začínají docházet i jen přibližně dobré výmluvy. :D

don't worry, be nerd
Tinka
U Ž I V A T E L
Nové! 5. dubna 2011
Články jsou originální z roku 2005, takže jejich úroveň tomu odpovídá :( Revize je určitě cílem, pokud se najde někdo ochotný a schopný je upravit.

Pokud bys měla chuť se do úpravy zapojit, bylo by to super! Napiš do pošty a klidně ti dám přístup k úpravám článku.

Na téma film... Mám pocit že "naprší a uschne" to bohužel hodně vystihuje, a právě proto se ptám jestli má (teď) smysl o filmu něco psát, nebo to nechat až na později. Podle statistik čte stránky relativně dost lidí, takže by bylo fajn tady aspoň stručné shrnutí, jak to s filmem je, mít. Ale zatím mě nenapadlo, co o tom napsat víc, protože pár řádků stylu "film se furt slibuje, ale zatím se nestalo nic" mi přijde na článek málo.

Everybody lies.
Godric
S P R Á V C E
Nové! 2. dubna 2011
Po shlédnutí článku o hlavních postavách jsem byla blízka mdlob. Nehodlám zde nicméně duplikovat témata, proto chci vědět, zda se v bližší době chystá revize.

Co se stane, se stane.
Nadarja
U Ž I V A T E L
Nové! 2. dubna 2011
Michal

Myslím že ve světě AF bude brzy "až bude film" sinonymem pro až naprší a uschne.Slyšel jsem že na Slovensku vyšel atlantic complex.
Nepřihlášený
Nové! 21. března 2011
Nemáte někdo nové informace o filmu? Na starých stránkách něco je, ale to jsou věci kolem roku 2007, tak nevím jestli má cenu to sem kopírovat...

Everybody lies.
Godric
S P R Á V C E
Nové! 6. března 2011
Vítejte na stránkách, doufám že se budou líbit a přinesou třeba i nějaké ty nové informace :)

Toto fórum bude fungovat veřejně jako dřív, nezapomeňte se ale zaregistrovat kliknutím vlevo na registraci, což vám dá mj. i ikonku, profil, přístup do dalších fór atd...

Pokud máte nové informace ze světa Artemise Fowla a chcete je na stránky přidat, můžete po registraci vytvářet vlastní články (které se pak objevují na titulní stránce).

Stránky jsou tu od čtenářů pro čtenáře, takže vítáme každého, kdo se bude chtít zapojit! Stačí po přihlášení mi napsat zprávu do pošty na těchto stránkách.

PS: Napište sem, pokud narazíte na nějaké chyby.

Everybody lies.
Godric
S P R Á V C E
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10